معرفی برنج مازندران توسط فروشگاه اینترنتی کندوج توانسته است خریداران برنج ایرانی درجه یک را با ارقام مختلف برنج که در این استان کشت می شود آشنا کند. برنج هاشمی، برنج صدری، برنج طارم هاشمی و… از جمله انواع برنج ایرانی است که در این منطقه از کشور به تولید می ‌رسد.

معرفی برنج گیلان

معرفی برنج مازندران و فروش عمده آن

برنج های تولیدشده در استان مازندران از جمله محصولاتی هستند که طرفداران برنج ایرانی قصد سفارش و خرید آنها را دارند. در این فرصت مطالبی را در رابطه با معرفی برنج مازندران و فروش عمده و اینترنتی آن بیان خواهیم کرد. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعاتی مفید راجع به برنج های تولیدی استان مازندران دارید پیشنهاد می کنیم با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

تولید انواع برنج در مازندران

استان مازندران جزو مناطقی است که به تولید انواع برنج در کشور ما می ‌پردازند. به همین دلیل خریداران برنج ایرانی می ‌توانند انواع برنج استان مازندران را بر حسب نیاز و سلایق خود از بازار تهیه کنند. گفتنی است خرید این محصولات هم به صورت جزئی و هم به صورت کلی برای مشتریان امکان پذیر است.

در رابطه با تولید انواع برنج در استان مازندران خوب است بدانید استان مازندران همچون استان گیلان از آب و هوای مناسب و خاک خوبی جهت کشت انواع برنج برخوردار است. این موضوع سبب شده است استان مازندران قادر باشد ارقام مختلفی از برنج های ایرانی را به تولید رسانده و جهت رفع نیاز خریداران روانه بازار فروش برنج کند.

لازم به ذکر است بیشترین محصولاتی که توسط کشاورزان برنج کار مازندرانی تولید می گردد برنج های پرمحصول ایرانی اعم از برنج ندا، برنج شیرودی و برنج طارم کشت دوم است. باید یادآور شد از آنجایی که برنج شیرودی برنج خوش پختی است در مقایسه با برنج های پرمحصول دیگر از طرفداران بیشتری در بازار برخوردار است. این را هم بدانید که در استان مازندران ارقام دیگری مانند برنج صدری، برنج هاشمی و… نیز تولید می شود.

معرفی برنج مازندران در مرکز فروش برنج عمده کندوج

فروشگاه برنج ایرانی کندوج جزو آن دسته از مراکزی است که انواع برنج ایرانی مرغوب و باکیفیت را به صورت عمده و اینترنتی به مراجعه کنندگان خود عرضه می‌ کنند. این مرکز به نیازهای مختلف خریداران برنج توجه داشته و با توجه به تقاضای مشتریان خود قادر است ارقام گوناگونی از برنج های ایرانی خالص و یکدست را با قیمت مناسب در بازار عرضه کند.

معرفی برنج مازندران و فروش آن به صورت عمده جزو خدماتی است که فروشگاه آنلاین کندوج در پاسخ به خواسته های مشتریان خود ارائه می دهد. در صورتی که شما هم نیاز به خرید انواع مختلفی از برنج های استان مازندران از قبیل برنج صدری، برنج هاشمی، برنج طارم هاشمی، برنج شیرودی و… را دارید بازدید از این فروشگاه و مشاهده انواع محصولات آن نیازتان را به نحوی مناسب تامین خواهد کرد. بی شک فروش عمده انواع برنج مازندران فرصت بسیار خوبی برای خرید برنج های ایرانی خوش طعم و باکیفیت به شمار می رود.

معرفی برنج مازندران

عرضه انواع برنج مازندران با قیمت مناسب

یکی از راهکارهای مطلوبی که برای خرید انواع برنج ایرانی در دسترس متقاضیان قرار دارد خرید محصولات در حجم زیاد است. زمانی که مشتریان برنج های ایرانی را با بهره‌ گیری از روش خرید عمده سفارش می‌ دهند هزینه ‌های کمتری را بابت دریافت سفارشات خود پرداخت می‌ کنند. از همین رو عرضه انواع برنج ایرانی در قالب فروش عمده مورد توجه بسیاری از خریداران برنج در سرتاسر کشور قرار دارد.

فروشگاه برنج ایرانی کندوج با فراهم آوردن این امکان برای مشتریان توانسته است فرصت ارزشمندی را به آنها معرفی کرده و قیمت های مقرون به صرفه ای را برای خرید برنج به خریداران اعلام کند. برای سفارش محصول از این فروشگاه کافیست خریداران به آدرس اینترنتی فروشگاه آنلاین کندوج مراجعه کرده و محصولات مورد پسند خود را جهت سفارش انتخاب کنند.

سفارش اینترنتی برنج ایرانی مرغوب و درجه یک از این مرکز با صرف مدت زمان اندکی برای مشتریان امکان پذیر بوده و تهیه انواع برنج را برای آنان بسیار راحت و ساده می کند.

استان گیلان از جمله تولیدکنندگان برنج ایرانی است که ارقام مختلف برنج از جمله برنج هاشمی، برنج صدری، برنج دم سیاه، برنج فجر و… در آن کشت می ‌شود. فروشگاه آنلاین کندوج با معرفی برنج گیلان و فروش عمده آن درصدد است تا فرصت خوبی را برای خرید انواع برنج مرغوب و خوش طعم ایرانی برای مشتریان فراهم آورد.

معرفی برنج گیلان و فروش عمده آن

برنج های خوش طعم و عطر ایرانی از جمله محصولات غذایی مهمی هستند که در مناطق مختلفی از کشور ما تولید شده و به دست خریداران و مصرف کنندگان پرشمار خود در سرتاسر نقاط ایران می ‌رسند. اما یکی از مناطقی که برنج های محبوب و پرطرفدار ایرانی در آنجا کشت می ‌شود استان گیلان است. در این فرصت با معرفی برنج گیلان و ارائه اطلاعاتی خوب و مفید در این رابطه با شما همراه هستیم.

تولید برنج در استان گیلان

کشاورزان برنج کار گیلانی ارقام گوناگونی از برنج ایرانی را برای عرضه در بازار فروش آن کشت و برداشت می ‌کنند. گفتنی است استان گیلان پس از استان مازندران در جایگاه دوم تولیدکنندگان برنج در کشور قرار دارد. انواع برنج تولیدشده در این استان علاوه بر این که در بازارهای داخلی به فروش می ‌رسد جهت صادرات به سایر کشورها نیز روانه بازارهای خارجی می ‌شود.

انواع برنج استان گیلان

از آنجایی که استان گیلان از آب و هوایی مرطوب و معتدل برخوردار بوده و دارای نواحی جلگه ‌ای و دره ای است موقعیت بسیار مناسبی جهت کشت انواع برنج برای برنج کاران این استان فراهم است. برنج گیلان جزو آن دسته از برنج هایی است که مشخصات حقیقی برنج های درجه یک را در خود دارند. این مشخصات شامل طعم، عطر و پخت خوب و مناسب برنج می شود. در همین رابطه باید بدانید استان گیلان تولیدکننده مرغوب ترین برنج ایرانی به شمار می‌ رود. علت مرغوبیت بالای برنج تولیدشده در این استان وجود خاک حاصلخیز و شرایط آب و هوایی مطلوب در آن است.

آشنایی با انواع برنج استان گیلان

همانطور که می دانید ارقام مختلفی از برنج ایرانی در استان گیلان تولید می‌ شود که خریداران بسیاری در بازار فروش برنج های داخلی دارند. برنج های تولیدشده در این استان شامل برنج های کم محصول و برنج ‌های پرمحصول می شود.

برنج های کم محصول استان گیلان عبارتند از:

 • برنج طارم
 • برنج صدری
 • برنج هاشمی
 • برنج علی کاظمی
 • برنج دم سیاه
 • برنج بینام

برنج ‌های پرمحصول استان گیلان هم شامل محصولات زیر است:

 • برنج فجر
 • برنج شیرودی
 • برنج خزر
 • برنج آنامه
 • برنج گیلانه

نکته ای که در رابطه با معرفی برنج گیلان باید به آن توجه داشت این است که کشاورزان برنج کار گیلانی بر خلاف سایر مناطق کشور در تلاشند تا انواع برنج ایرانی مرغوب و باکیفیتی همچون برنج هاشمی، برنج صدری و… را بیشتر تولید کرده و در بازار عرضه کنند. به بیان دیگر تولید انواع برنج پرمحصول و رده پایین در استان گیلان چندان رواج ندارد.

معرفی برنج گیلان توسط فروشگاه کندوج

فروشگاه برنج ایرانی کندوج که در زمینه پخش و فروش عمده انواع برنج ایرانی در حال فعالیت است ارقام گوناگونی از برنج استان گیلان را برای رفع نیاز مشتریان خود به بازار عرضه کرده است. آن دسته از مشتریان و خریداران برنج ایرانی که تمایل به خرید برنج های تولیدی این استان را دارند می توانند محصولات متنوعی را مطابق با نیاز خود از این مرکز خریداری کنند.

به طور حتم برنج مرغوب، خالص و یکدست ایرانی محصولی است که بسیاری از خریداران حاضر در بازار فروش برنج به دنبال آن می‌ گردند. فروشگاه اینترنتی کندوج بر آن است تا به این خواسته به حق خریداران برنج ایرانی جامه عمل پوشانده و بهترین محصولات را با قیمت های مناسب در دسترس آنها قرار دهد.

فرصت خرید غیرحضوری و آنلاین انواع برنج گیلان از فروشگاه کندوج توانسته است فرآیند سفارش و خرید برنج را برای مشتریان بسیار ساده و آسان کند. از همین رو خریداران عمده برنج ایرانی در مراجعه به مرکز فروش آنلاین کندوج می توانند به راحتی اقدام به سفارش و تهیه انواع محصولات مورد نظر خود نمایند.

برنج گیلان یا مازندران کدام بهتر است

برنج گیلان یا برنج مازندران کدام بهتر است و کدام یک را بخریم؟

طبیعی است که شما هم به عنوان یکی از خریداران برنج های ایرانی پرسش های زیادی درباره این محصولات داشته باشید. امکان دارد شما مانند بسیاری از مشتریان حاضر در بازارهای فروش برنج ایرانی از خود بپرسید برنج گیلان یا برنج مازندران کدام بهتر است و کدام یک از آنها را باید برای خرید برنج مصرفی انتخاب کرد؟

اگر به دنبال جواب چنین سوالی می گردید در ابتدا باید بدانید این سوال که برنج گیلان بهتره یا مازندران پرسش درستی نبوده و مطرح کردن آن اشتباه است. دلیل این امر آن است که بهتر بودن برنج تولیدی هر استان به سلیقه یا مزاج مشتریان بستگی دارد. چنانچه با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید اطلاعات دقیق تری در رابطه با این موضوع در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

تولید برنج در استان ‌های گیلان و مازندران

واقعیت آن است که استان گیلان و استان مازندران هر دو به علت داشتن خاک حاصلخیز و بستر مناسب قادرند مرغوب ترین برنج های ایرانی را تولید و روانه بازار مصرف کنند. محصولات تولیدشده توسط برنج‌ کاران گیلانی و مازندرانی علاوه بر آن که در بازارهای داخلی عرضه می ‌شود جهت فروش در بازارهای خارجی به کشورهای مختلف دنیا نیز صادر می گردد.

در همین رابطه باید توجه داشت استان مازندران جایگاه نخست تولید برنج را در کشور در دست دارد. در این استان می توان انواع برنج طبع سرد و گرم را کشت و برداشت کرد. ناگفته نماند کشاورزان برنج کار مازندرانی علاوه بر این که دست به تولید برنج های کشت اول می زنند از این امکان برخوردارند که برنج های کشت دوم را هم برای عرضه در بازار برنج ایرانی کشت و برداشت کنند.

گونه هایی که در استان مازندران بیشتر به تولید می ‌رسد شامل برنج طارم، برنج هاشمی، برنج شیرودی، برنج امراللهی، برنج بینام، برنج فجر و… است. گفتنی است برنج ‌های نوبت دوم که آنها را تحت عنوان برنج کشت دوم و چین دوم هم می‌ توان در بازار شناسایی کرد بهترین برنج های تولیدشده در استان مازندران هستند.

اما استان گیلان به عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع برنج ایرانی مرغوب و پرطرفدار در کشور توانسته است جایگاه دوم را در بین تولیدکنندگان برنج در ایران از آن خود کند. این استان نیز همچون استان مازندران از قابلیت کشت انواع برنج ایرانی طبع سرد و گرم برخوردار است.

برخی از گونه هایی که در استان گیلان کشت و برداشت می شود عبارت است از برنج طارم، برنج هاشمی، برنج فجر، برنج علی کاظمی و… برنج رقم هاشمی که محصول بسیار معروف و شناخته شده ای است عنوان بهترین برنج استان گیلان را به خود اختصاص داده است.

پاسخ به این سوال که برنج گیلان یا برنج مازندران کدام بهتر است

پس از آن که تا اندازه ای با محصولات تولیدشده توسط برنج ‌کاران گیلانی و مازندرانی آشنا شدیم نوبت به آن می ‌رسد که سوال مطرح شده در ابتدای مقاله را پاسخ دهیم. چنانچه شما می خواهید بدانید برنج گیلان یا برنج مازندران کدام بهتر است و کدام یک از این محصولات را باید برای خرید برنج های ایرانی انتخاب کرد لازم است به موارد زیر دقت کافی داشته باشید:

اگر شما بخواهید برنج های کشت اول و برنج هایی با عطر و طعم دلپذیر و قیمت مناسب را برای تامین نیاز خود خریداری کنید سفارش و خرید برنج های استان گیلان اقدام به جا و مناسبی خواهد بود. اما در صورتی که شما تمایل داشته باشید برنجی که می ‌خرید کیفیت بالایی داشته باشد و قادر باشید بهترین برنج های تولیدشده در کشور را برای رفع نیازتان تهیه کنید پیشنهاد می ‌شود برنج نوبت دوم استان مازندران را برای خرید انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =