گروه تجاری کندوج

فروش عمده برنج ایرانی به شرط پخت

برنج مهمترین محصول غذایی انسان در جهان است که به طور مستقیم بیش از هر محصول دیگری توسط انسان ها مصرف می شود. برنج سومین کالای کشاورزی پس از نیشکر و ذرت است. این غذا همچنین غذای اصلی در سراسر آسیا است که در آن نیمی از فقیرترین افراد جهان زندگی می کنند و در آفریقا و آمریکای لاتین از اهمیت بسیاری برخوردار می شوند.

برنج در بیش از یکصد کشور جهان کشت می شود و سالانه بیش از 700 میلیون تن برنج (470 میلیون تن برنج آسیاب شده) در مساحتی تقریبا 158 میلیون هکتاری تولید می شود. تقریبا 640 میلیون تن برنج در آسیا کشت می شود که 90٪ تولید جهانی را نشان می دهد. کشورهای جنوب صحرای آفریقا حدود 19 میلیون تن و آمریکای لاتین حدود 25 میلیون تن تولید می کنند. در آسیا و جنوب صحرای آفریقا، تقریباً تمام برنج ها در مزارع کوچک 3 تا 5 هکتاری کشت می شود.

آسیا
90%
آمریکای لاتین
3%
آفریقای جنوبی
2%
بقیه کشورها
4%

چرا مارو انتخاب کنید؟

گروه تجاری کندوج که از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرده، یک شرکت کارگزاری پیشرو در صنعت برنج است. ما تجربه و تخصص لازم در تمام مراحل تولید تا پخش برنج را داریم. تمام مراحل تولید از کاشت تا بوجاری کردن برنج توسط تیم ما انجام می شود.

  • کاشت
  • برداشت
  • شالیکوبی
  • بوجاری کردن

شالیکوبی

شالیکوبی برنج توسط تیم ما صورت می گیرد. انجام شالیکوبی توسط خود تیم کمک می کند تا از کیفیت شالیکوبی مطمئن شویم و با اطمینان خاطر محصولی بسیار با کیفیت را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. همچنین بوجاری برنج نیز توسط تیم تیم جاره صورت میگیرد و برنجی سفید و دانه درشت را به دست مشتریانمان می رساند. برنج ایرانی به عنوان یکی از بهترین برنج های دنیا باید در کنار قیمت مناسب از کیفیت بی نظیری هم برخوردار باشد که تیم ما هر دوی این ها را برای مشتریان عزیزمان فراهم می آورد.

کندوج

برخلاف ذرت و گندم، برنج بیشتر در همان کشوری که تولید می شود مصرف می شوند و وارد بازارهای بین المللی نمی شوند. برنج ایرانی به عنوان یکی از مرغوب ترین برنج های دنیا باب میل ایرانی ها است اما نیاز دارد که تمام مراحل تولید آن به خوبی طی شود. گروه خانوادگی تیم جاره با سابقه ی چندین ساله خود برنج را با کیفیتی بی نظیر و با تضمین بهترین قیمت به دست شما عزیزان می رساند.